AKTUALNOŚCI

Informacja w sprawie płatnych parkingów przy obiektach sportowych, zarządzanych przez HSW Łuczniczka.

HSW „Łuczniczka” informuje, że od dnia 15 czerwca 2018 roku od godz. 10:00 zostanie uruchomiony system płatnego parkowania przy obiektach sportowych , zarządzanych przez HSW Łuczniczka, Bydgoszcz, ul. Toruńska 59.

Gwiazdy polskiego żużla zagrają w piłkę nożną dla Tomasza Golloba

16 grudnia w bydgoskiej Hali Sportowo – Widowiskowej Łuczniczka odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej halowej „Gramy dla Tomka”. Organizatorami są byli mechanicy Tomasza Golloba: Wojciech Malak, Rafał Lewicki i Janusz Borzeszkowski. Cały zysk z imprezy , w których grać będą m.in. gwiazdy polskiego żużla, przeznaczony będzie na rzecz dalszego leczenia i rehabilitacji Tomasza Golloba.

Koncert Chóru Aleksandrowa

Chór Armii Radzieckiej im. A. Aleksandrowa jest jedną z najbardziej znanych grup artystycznych pochodzących z krajów byłego ZSRR.

Narodowy Balet Gruzji „Sukhishvili” - hala Łuczniczka 6 lutego 2019

W ostatnich latach Polska stała dla gruzińskiego baletu Narodowego faktycznie bardzo bliskim krajem . Ciepłe przyjęcie na koncertach, tysiące zachwyconych opinii o występach tancerzy i muzyków pozostawiły niezapomniane jasny ślad w sercach artystów.

"METRO" - 27 Lat Najlepszego Polskiego Musicalu

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.